Zapowiedź meczu inauguracyjnego - TP Polonia Piła

Za nami ostatni trening przygotowań do I rundy sezonu 2015/16. Nadszedł najwyższy czas na rozpoczęcie batalii w Grupie Północnej Pilskiej Ligi Okręgowej. Na pierwszy ogień starcie z gatunku tych o podwyższonym napięciu - podejmujemy u siebie silny zespół z Piły. W zeszłym sezonie mecze pomiędzy dwoma drużynami układały się różnie. Raz wygrał zespół z Ujścia, raz z Piły. Wszyscy mamy w pamięci wygrane spotkanie w Pile, które było jednym z lepszych w naszym wykonaniu. Po nim objęliśmy fotel lidera tabeli. Zupełnie inaczej wspominamy batalię w Ujściu, sromotnie przegraną przez nasz zespół. 5 bramek Kosteckiego tkwi w pamięci.

Ciężko przed meczem cokolwiek wróżyć. Na boisku Unii może zdarzyć się cokolwiek, chociaż nasi gracze z trenerem liczą na wygraną. Przemysław Zublewicz ma spory orzech do zgryzienia - prawdziwe bogactwo w ofensywie powoduje pozytywny ból głowy. K. Zublewicz, Szycko, Kończewski, Gidzewicz, Siudak, Mrozek, Kisiel, Piechowiak, Słoma, Bukowy. Jak to poukłada coach? Zobaczymy. W obronie mamy zdecydowanie mniejszy "problem", chociaż też ustawienie pozostaje zagadką. W bramce na pewno pojawi się Skuza.

Pytanie kolejne - jak przygotowany jest zespół z Piły? Jakości w składzie rywali nie można kwestionować. Wspomniany Kostecki, Walkowiak, Knapiński to tylko kilka nazwisk dobrze znanych z boisk okręgówki. Z pewnością mecz będzie zacięty i możemy liczyć na bramki. Kibice już zacierają ręce!

Zapraszamy wszystkich na Pilską o godzinie 17.00 w sobotę.